To top
8 Gru

Marta Sędzicka w mojej sukience? | Konkurs Carlo Rossi

Jakiś czas temu brałam udział w konkursie New Look Design Refresh, w którym zadaniem było zaprojektowanie sukienki inspirowanej nowymi smakami wina Carlo Rossi. Z tej okazji zaprojektowałam sukienkę w kolorze soczystej truskawki, którą na wybiegu podczas gali finałowej zaprezentowała Marta Sędzicka.

*

Anna Hasiak sukienka Carlo Rossi 1

#sława #pieniądze #wielka kariera

*

Na wstępie zaznaczę, że nie udało mi się wygrać ani weekendu w Rzymie ani 7000 zł na odszycie własnej kolekcji, ale sam fakt, że udało mi się znaleźć w finałowej ósemce i wziąć udział w gali konkursu organizowanego przez moją ulubioną markę, był niezwykle ciekawym doświadczeniem, które z pewnością nauczyło mnie wielu nowych rzeczy. Między innymi:

1. Szycie rzeczy z jedwabiu jest cholernie trudne, szczególnie dla osoby, która nie jest jeszcze na tyle doświadczona pracą z różnego typu tkaninami. Szczerze mówiąc, żadna sukienka nie wycisnęła ze mnie tylu łez, co to czerwone coś.

2. Wzmocniona kawa to nie jest dobry pomysł, szczególnie w przypadku,  kiedy organizator nie pomyślał o cateringu dla projektantów. Po takiej dawce kofeiny zaserwowanej na pusty żołądek czułam się paskudnie przez kolejne 3 dni- w najbliższym czasie nie planuję popełnić tego samego błędu.

3. Trzeba mieć buty dla modelek – nawet jeśli organizator o tym nie wspomni. Ja niestety o tym nie pomyślałam i musiałam latać jak głupia po Złotych Tarasach w poszukiwaniu czerwonych szpilek w rozmiarze 40. Na szczęście udało mi się wszystko ogarnąć na czas i jeszcze zdążyć na makijaż i czesanie. Warto też mieć własny wieszak- tak na wszelki wypadek

4. Chcesz żeby wyszło dobrze, musisz zadbać o to sam. Nikt nie zadba o to, aby twoja sukienka znalazła się w odpowiednim miejscu o odpowiednim czasie. Jeśli chcesz, aby było jak najlepiej musisz też dopilnować, aby Twoja wizja zgadzała się z dziełem makijażystek i fryzjerów.

5. Przygotuj się na czekanie. Jeśli chodzi o tego typu wydarzenia, przeważnie zawsze zdarzają się jakieś opóźnienia. Najlepiej będzie, jeśli nastawisz się na to psychicznie i przygotujesz coś, co pozwoli ci produktywnie spędzić ten czas.

6. Nie denerwuj się – nie zmienisz tego, że nie jest tak, jak w Twoich wyobrażeniach. Najlepiej się przyzwyczaić i starać jakoś dopasować do takiego trybu pracy. Open bar z moim ulubionym winem na pewno mi w tym pomógł.

7. Udzielanie wywiadów na zmęczeniu jest zabawne, do momentu w którym nie zorientujesz się, że to był wywiad dla Fashion TV Polska, a ty wyglądałaś i mówiłaś jak ćpun po ostrym seansie narkotykowym… Naprawdę nie wiem czy chciałabym obejrzeć to nagranie…

*

Jeśli uda mi się wziąć udział w podobnym evencie, na pewno zapamiętam to, co napisałam powyżej- mogę to potraktować jako rady dla siebie z przyszłości.

*

Anna Hasiak sukienka Carlo Rossi 2 Anna Hasiak sukienka Carlo Rossi 3 Anna Hasiak sukienka Carlo Rossi 4 Anna Hasiak sukienka Carlo Rossi 5

*

Marta Sędzicka w mojej sukience

Zobaczenie na wybiegu sukienki swojego autorstwa było fantastycznym przeżyciem. Z pewnością wynagrodziło mi wszystkie niezbyt przyjemne sytuacje, których doświadczyłam w tym dniu.  Bardzo ucieszyłam się z faktu, że moją modelką była Marta Sędzicka – naprawdę świetnie zaprezentowała sukienkę. Jedyne czego żałuję to fakt, że Marta zmyła się zaraz po pokazie i nie udało  mi się zrobić z nią wspólnego zdjęcia.

*

Marta Sędzicka w sukience Anna Hasiak

Marta Sędzicka w sukience Anna Hasiakkonkurs Carlo Rossi

 

konkurs Carlo Rossi konkurs Carlo Rossi konkurs Carlo Rossi konkurs Carlo Rossi konkurs Carlo Rossi konkurs Carlo Rossi konkurs Carlo Rossi Marta Sędzicka w sukience Anna Hasiak Marta Sędzicka w sukience Anna HasiakZdjęcia | Podlewski AKPA | Filip Okopny

Anna Hasiak
4 komentarze

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.