To top
19 Wrz

Yellow

PL: Nigdy specjalnie nie lubiłam się z żółtym i mimo, że czasami nachodziła mnie ochota, aby ubrać coś w tym kolorze, to zapał mijał w momencie, kiedy przeglądałam się w lustrze. Moim zdaniem zupełnie nie do twarzy mi w tym kolorze i wyglądam w nim bardziej niż niekorzystnie. Myślałam, że nie polubię się z tym plecakiem, ale okazało się, że stanowi fajne uzupełnienie mojej monochromatycznej garderoby i wcale nie gryzie się z moją aparycją. Co więcej, dobrze mieć teraz w szafie akcent kolorystyczny, który przywołuje na myśl ciepłe dni lata. Jeżeli podobnie jak ja, nie czujecie się dobrze w wersji total look, zainwestujcie w dodatki.

Wraz z październikiem nieuchronnie zbliża się początek roku akademickiego. Chyba nie będę zbyt oryginalna ze stwierdzeniem, że okropnie nie chcę wracać do szkoły. Nie dlatego, że nie podoba mi się to, co robię, ale posiadanie tak dużej ilości wolnego czasu, który mogłam przeznaczyć na co tylko chciałam ‘odrobinę’ mnie rozpieścił. Szczególnie, że w czasie trwania semestru nie mam zbyt wiele okazji na wypoczynek. Chciałabym powiedzieć, że wracam na studia pełna nowej energii i zmotywowana do działania, ale… może jeszcze się z tym wstrzymam i postaram się dobrze wykorzystać tydzień wolności, który mi pozostał.

*


*

ENG: Every time I was trying on something yellow I wanted to take it off as soon as I glimpsed in the mirror. I decided to give it one last shot with a backpack- it shouldn’t work, but somehow it does. It matches my black clothes perfectly and reminds me of the last warm days of  summer.

So, If you’re like me and you don’t have the complexion to wear it without looking sallow, invest in accessories and remember that yellow always looks good with black background.

Once you experience freedom, you don’t want to go back to reality any more. This is exactly how I feel right now, despite the fact I still have one more week before I come back to my studies. I wish I could say that I’m ready for everything that is waiting for me in the new term, but the truth is- I’m not.

*

1 2 3 4 5 6 7 8 9

body H&M | dress ZARA | backpack ZARA | fishnet socks H&M | shoes ZARA

Anna Hasiak
2 komentarze

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.