To top
19 Sty

Winter kiss | ubrania z Yoyomelody

AH: Wielkimi krokami zbliża się śmiertelny wróg każdego studenta – sesja. Większość pewnie zgodzi się ze stwierdzeniem, że to właśnie wtedy jest najwięcej pracy, a głowa urywa się od informacji o wszystkich terminach egzaminów i zaliczeń. Do mojej zostały co prawda niecałe dwa tygodnie, lecz już odczuwam wszystkie negatywne skutki, jakie ze sobą niesie „przedsesyjny” stres. Kosztem snu, zrujnowanego gigantycznymi workami pod oczami wyglądu oraz obniżonego czasu reakcji staram się, w miarę swoich możliwości, dokończyć wszystkie projekty i dobrnąć do… początku sesji. Paradoksalnie, to właśnie wtedy mam najwięcej czasu, aby na spokojnie się wszystkim zająć. Póki co, pomimo pracowitych weekendów, którym towarzyszyło wypłakiwanie się w poduszkę z poczucia bezsilności i wszechogarniającej irytacji, dalej nie widzę znacznego progresu. Wręcz przeciwnie, mam wrażenie, że zostało mi jeszcze więcej rzeczy do zrobienia. Ale nie poddaję się! Koty tak łatwo nie odpuszczają. W takich chwilach warto spiąć się, przetrwać trudne chwile i zrobić to co trzeba, aby później móc się zająć rzeczami, które sprawiają nam więcej przyjemności. Także zwyciężajcie nie dając się zwyciężyć! Trzymamy za Was kciuki.

A, i jak już wcześniej druga Anna wspomniała na fp, niech Wam się lepiej spodobają te zdjęcia, bo podczas ich robienia, dupy nam zmarzły niesamowicie.

*

2 3 4 5 6 7 8 9 yoyomelody hedonisticat yoyomelody hedonisticat yoyomelody hedonisticat yoyomelody hedonisticat yoyomelody hedonisticat 15 yoyomelody hedonisticat

yoyomelody hedonisticat

AJ: sukienka YOYOMELODY (klik) | sweter MOHITO | legginsy BLACK MILK | buty ZARA

yoyomelody hedonisticat

AH: sukienka YOYOMELODY (klik) | kurtka z eko skóry RESERVED | frędzle H&M | buty DR. MARTENS

Anna Jaroszewska

24 yo fashion lover, living in Lodz, Poland.

No Comments

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.