To top
6 Lip

Wakacyjne plany

Decyzję o powrocie do modelingu można uznać za podjętą. Ostatnie sesje przypomniały mi o tym jak bardzo lubię tak pracować. Ładnie mnie ubiorą, ładnie umalują, photoshop zrobi swoje i nagle czuję się piękna. Magia. Tradycyjnie, ta decyzja łączy się z kwestią powrotu do dawnych wymiarów – wolę zrobić to teraz, zdrowo, niż trafić do agencji, która zaproponuje mi na śniadanie 5 liści sałaty i kawę z łyżeczką cukru aby szybko zrzucić dwa nadmiarowe centymetry z bioder. Inna sprawa, że chciałabym trafić do takiej agencji, która w ogóle na taki pomysł nie wpadnie. Anna to w końcu podmiot, nie przedmiot i chciałaby być traktowana jak człowiek. Powrót do modelkowej sylwetki potraktujmy jako punkt pierwszy wakacyjnego programu.

Sprawa numer dwa. Wielkimi krokami zbliża się Flamberg, w którym obie bierzemy udział. Role zostały już częściowe przydzielone i, o ile wszystko pójdzie zgodnie z planem, to wkrótce będziemy mogły się Wam pochwalić własnoręcznie zrobionymi strojami. Jest to dla nas nowe wyzwanie, które być może nakieruje nas na drogę którą będziemy chciały dalej podążać („Anna i Anna – manufaktura ubioru fantasy”?).

TU SIĘ ZACZYNA WAŻNA TREŚĆ

A teraz przejdźmy do problematycznego punktu numer trzy! Zdajemy sobie sprawę z tego, że na tę chwilę nasz blog traktuje o wszystkim i o niczym. Tu jakieś zdjęcia, tu jakiś zlepek słów na tematy hmm… bardziej chwilowe, prywatne. Chciałybyśmy przekazywać Wam treści bardziej konkretne. Zacząć pewien cykl w życiu tego bloga, który nadałby mu sens. Mamy kilka pomysłów związanych z naszym kierunkiem kształcenia, ale chcemy zadać Wam najpierw pytanie. Co chcielibyście tu widzieć/czytać? Do dyspozycji macie wszystkie zagadnienia z kategorii: sztuka i tworzenie, ubiór, życie geeka, granie, fantastyka oczami artysty itd. Możecie wymyślić coś swojego. Wybrana kategoria dostanie swój własny cykl i obiecujemy, że będziemy regularnie poświęcać jej czas i zasoby.

TU SIĘ KOŃCZY WAŻNA TREŚĆ

Tak jeszcze w klimacie wakacyjnym – jakie są Wasze plany? Ja zaczęłam od nadrabiania książkowych i „growych” zaległości i cały mój wolny czas kradnie obecnie Wiedźmin, do którego w końcu się przekonałam. Za dnia gram, nocami czytam… Nie mogę się oderwać.

Poniżej sesja autorstwa Gosi Terki, w ubraniach Ewy Wójcik.

*

photos Gosia Terka | clothes Ewa Wójcik

Anna Jaroszewska

24 yo fashion lover, living in Lodz, Poland.

No Comments

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.