To top
17 Lis

Wakacje w tropikach w centrum miasta? Czemu nie!

Wolny weekend jest zdecydowanie najbardziej wyczekiwanym momentem każdego tygodnia. Kto z nas nie pragnie chwili zapomnienia po tygodniu wypełnionym ciężką pracą i nieustannie goniącymi terminami? Chyba każdy marzy o tym, aby chwilowo uciec od ciążących na nas obowiązków i oddać się błogim chwilom relaksu. Czy wakacje w tropikach brzmią zbyt fancy? Niekoniecznie!

A może by tak wakacje w tropikach?

Dosyć często zdarza nam się pracować w weekendy, jednak tym razem postanowiłyśmy połączyć pracę z przyjemnością i spędzić jedno z niedzielnych popołudni w łódzkiej palmiarni. Możemy absolutnie szczerze powiedzieć, że palmiarnia jest idealnym miejscem na niedzielny spacer. Dzięki temperaturze optymalnej dla roślin lubiących śródziemnomorski i tropikalny klimat, można chociaż na chwilę zapomnieć o panujących na zewnątrz zimnie, przeszywającym wietrze czy różnego rodzaju opadach atmosferycznych. Wakacje w tropikach w centrum miasta? Czemu nie!

Dlaczego to dobry pomysł?

Jeśli chcecie na chwilę zapomnieć o niskich temperaturach na zewnątrz oraz przenieść się do zupełnie innego świata, to serdecznie polecamy to miejsce. Udowodnione jest, że otoczenie roślin ma kojący wpływ na ludzką psychikę. Oprócz radości z wolnego popołudnia, możesz równocześnie poczuć się bardziej odprężona niż po zwykłym spacerze w parku. Same pozytywy!

*

Na dzisiejszych zdjęciach masz okazję zobaczyć naszego nadwornego fotografa, przyjaciela i kompana – Maksyma. Do tej pory mogliście go zobaczyć w TYM poście.

Serdecznie zapraszamy również na Instagram Maksyma @m.ciechomsky

*

What is better than relax after long week filled with commitments, regulations, and lots of stress? We often happen to work during the weekends, so we managed to find a perfect place to join both- work and relax. Tropical climat in the middle of city centre? Why not! Palm house is an awesome alternative for regular Sunday stroll. Not to mention about beneficial influence of surrounding of the plants.

*

Today, we wanted to share with you some photos of our best photographer, friend and companion- Maksym.

If you like his style, you can find more on his Instagram account @m.ciechomsky

*

wakacje w tropikach-1 wakacje w tropikach-2 wakacje w tropikach-3 wakacje w tropikach-4 wakacje w tropikach-5 wakacje w tropikach-6 wakacje w tropikach-7 wakacje w tropikach-8 wakacje w tropikach-9 wakacje w tropikach-10 wakacje w tropikach-11 wakacje w tropikach-12 wakacje w tropikach-13 wakacje w tropikach-14 wakacje w tropikach-15 wakacje w tropikach-16 wakacje w tropikach-17 wakacje w tropikach-18 wakacje w tropikach-19 wakacje w tropikach-20 wakacje w tropikach-21 wakacje w tropikach-22 wakacje w tropikach-23 wakacje w tropikach-24 wakacje w tropikach-25 wakacje w tropikach-26 palmiarnia-27

Anna Hasiak
6 komentarzy

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.