To top
28 Wrz

Velvet touch

Tej jesieni na wybiegach (i nie tylko) króluje aksamit, najczęściej w wersji total. Dzięki temu, w sieciówkach możemy teraz znaleźć o wiele więcej wpasowujących się w ten trend ubrań i dodatków. Nie ukrywam, że bardzo mnie to cieszy, mam bowiem kolejny powód, aby mieć w szafie jeszcze więcej aksamitnych ubrań!

Doskonale pamiętam moją pierwszą aksamitną sukienkę, była w kolorze burzowego granatu i zakładałam ją tylko na specjalne okazje- czyniło ją to jeszcze bardziej wyjątkową. O ile pamiętam, okropnie nie mogłam przeboleć faktu, że w pewnym momencie z niej wyrosłam. Po wielu latach zdecydowałam się na nową sukienkę i kiedy poczułam miękkość materiału w moich dłoniach wszystkie wspomnienia momentalnie powróciły. Jakkolwiek dziwnie i kontrowersyjnie to nie zabrzmi… w takiej sukience mogłabym cały czas się głaskać :p

*


*

Velvet has taken over and became one of the hottest trends of Fall 2016… and  I completely fell for it. When I was about seven years old I had a dark blue velvet dress in my wardrobe and it was literally the best one I’ve ever had- I used to wear it only for special occasions, such as my birthday or christmas.

Childhood memories came back as soon as I felt the softness of fabric under my fingers, for the moment I forgot about everything that was troubling me and felt like a little girl once again. I’m happy that the trend is back, it’s a good reason to gather even more velvet clothing in my closet!

*

2 3 4 5 6 7 8 9 10

dress MANGO | hoodie H&M | boots ZARA | lace bra H&M

Anna Hasiak

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.