To top
27 Lip

The blogger

Jak już wiecie z facebooka, w konkursie o Złotą Łódkę zajęłyśmy trzecie miejsce. Nasze dwie wojownicze sylwetki zostały docenione i, jak na pierwszy tego typu konkurs, poszło nam całkiem nieźle. Mimo tego, że czujemy niedosyt (wiadomo – pierwsze miejsce zawsze lepsze niż trzecie), jesteśmy zadowolone, bo chyba nareszcie mamy wakacje.

Przez ostatnie dwa (trzy?) tygodnie pracowałyśmy ostro nad ubraniami na Giełdę, odbywającą się w ramach festiwalu „Folkowe inspiracje”. Tłumów nie było, ale zobaczyłyśmy jak to jest być wystawcą i siedzieć sobie za stolikiem, podczas gdy ludzie oglądają Twoją twórczość. Nie jestem przekonana do takiego rodzaju promocji – chyba wolę patrzeć na Was ze swojej bezpiecznej przystani, zza ekranu monitora. Nie wykluczam jednak możliwości wzięcia udziału w takiego rodzaju targach jeszcze kiedyś w przyszłości.

A już tak a propos promowania się, sławy i innych dzikich bajerów… Jakiś czas temu mieliście okazję zobaczyć zapowiedź tej sesji. Teraz możecie obejrzeć ją sobie w całości.

Za zdjęcia i stylizacje odpowiada Kinga Wasilewska, za make up i włosy – Monika Kropat.

*

Anna Jaroszewska

24 yo fashion lover, living in Lodz, Poland.

No Comments

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.