To top
17 Lut

Szary płaszcz New Look | Jak przetrwać ferie?

Szary płaszcz z New Look miał być moim zakupem idealnym, a wyszło jak zwykle. Długo poszukiwany przeze mnie klasyczny model, okazał się być kolejnym zawodem. Już po miesiącu użytkowania na jego powierzchni powstały mało estetyczne zmechacenia. Jak widać, nie mam szczęścia do okryć wierzchnich, może uda mi się kupić idealny szary płaszcz w następnym sezonie.

Na szczęście, pogoda zaczyna w końcu sprzyjać spontanicznym wypadom na zdjęcia. Ładniejsza pogoda = ładniejsze outfity! Już zdążyły mi się znudzić noszone warstwowo swetry i niezbyt piękne, wiecznie ubrudzone mieszaniną soli i piachu buty. Nareszcie można też wyciągnąć z szafy lżejsze ubrania i nosić rajstopy bez obaw o odmrożenie nóg. Mam nadzieję, że moja radość nie będzie chwilowa i pogoda zacznie się polepszać z każdym kolejnym dniem. Póki co, trzeba wykorzystać ten okres wyższych temperatur jak się tylko da.

Jak przetrwać ferie?

Jeśli chodzi o ferie, wciąż ciąży nade mną klątwa tego samego pytania. Chodzi mi o: Kiedy wracasz na studia? Do kiedy masz wolne? Odkąd wróciłam w rodzinne strony, nie mogę oprzeć się wrażeniu, że słyszę je częściej niż powinnam. Czasami zastanawiam się czy bierze się ono z ciekawości, tęsknoty czy może faktu, że nie jestem aż tak mile widziana w swoim domu. Oczywiście, zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to kwestia złośliwości drugiej osoby, ani tego że moja obecność komuś przeszkadza – bardziej stawiałabym na ciekawość, albo próbę nawiązania rozmowy. Nie mniej jednak, nieustannie powtarzanie tego samego pytania potrafi czasem wyprowadzić z równowagi.

Wraz z zaliczeniem wszystkich projektów i egzaminów ogarnęło mnie uczucie wielkiej pustki. Studia wypełniają tak ogromną część mojego życia, że kiedy wreszcie uda mi się wywalczyć odrobinę wolnego, nie za bardzo wiem co mogę z tym czasem zrobić. Jest to jednocześnie smutne i straszne. O ile nienawidzę nic nie robić, tak kiedy mam wolną chwilę to wykorzystuję ją właśnie w ten sposób – ot paradoks. Myślę, że przyczyną tego jest fakt, że w natłoku obowiązków z czasem zapominam, jak kreatywnie wykorzystać czas. To zabawne, że co jakiś czas muszę się tego uczyć na nowo. Nie pozostałam jednak w tym wszystkim całkowicie bierna. Czas wolny i odpoczynek od intensywnego trybu życia pozwoliły mi oczyścić umysł i nabrać sił, co zaowocowało kilkoma ciekawymi pomysłami, które chciałabym zrealizować. Co powiecie na post DIY? Śledźcie uważnie, pojawi się już niedługo!

*

szary płaszcz New Look szary płaszcz new look torebka zara szary płaszcz new look srebrna torebka zara szary płaszcz new look szary płaszcz new look srebrna sukienka bershka srebrna torebka zara szary płaszcz new look srebrna torebka zara srebrna sukienka bershka szary płaszcz new look szary płaszcz new look srebrna torebka zara

Anna Hasiak
1 Comment
  • Ula

    Płaszcz diy to by było coś ;D

    Luty 20, 2017 at 12:51 pm Odpowiedz

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.