To top
11 Kwi

Rocky Horror lovers

 

ENG: Anna H: Hey there! Have you ever watched The Rocky Horror Picture Show? I have not, despite the fact I know almost every song from this musical. I think it is the matter of being affraid of disappointment. I have huge expectations about this production, so I guess it is a totally normal behaviour. We can divide people into two groups, one with people who prefer movies and the other with those who prefer to watch tv series. I am definitelly in the second group. I can describe myself as a declaired tv series maniac.

Once again, we are showing you rock outfits. This time we decided to make: more masculine and feminine looks. Guess who is wearing pants in this relationship.

*

*


*


PL: Anna H: Znacie The Rocky Horror Picture Show? Pomimo faktu, że kocham wiele piosenek z owego musicalu, jeszcze nigdy nie udało mi się na tyle zebrać w sobie, aby go obejrzeć. Po części wynika to ze strachu przed przeżyciem ogromnego rozczarowania, a częściowo dlatego, że nie przepadam za filmami. Ludzi można podzielić na dwa typy: lubiących oglądać filmy oraz tych, którzy wolą seriale. Ja zdecydowanie należę do tej drugiej kategorii. Jeżeli kiedyś polecicie mi jakąś produkcję kinową, możecie być niemal pewni, że nigdy w życiu po nią nie sięgnę.

Na bazie koszulki z ciekawym nadrukiem można stworzyć wiele stylizacji, Dzisiaj, po raz kolejny stawiając na rockowe klimaty, przedstawiamy Wam dwie propozycje: męską i bardziej kobiecą. Nietrudno zgadnąć, która z nas reprezentuje dany styl.. Ania powiedziała, że następnym razem to ja muszę być facetem… jesteście ciekawi jak to wyjdzie? :p

T-shirt jest świetnym rozwiązaniem w momencie, kiedy się spieszymy i nie wiemy co na siebie nałożyć. Najbezpieczniej jest go zestawić z jeansami i skórzaną ramoneską, dobrą alternatywą dla spodni może być również spódnica.

*

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

*

ANNA H:

tee LIBRASTYLEleather jacket EVIL TWIN | shoes NEW LOOK

*

ANNA J:

tee LIBRASTYLE | biker jacket MANGO | shoes ZARA

jeans ZARA

Anna Hasiak

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.