To top
4 Paź

Red trench coat

Witajcie na naszej nowej stronie!

Po wielu tygodniach pracy, wreszcie zasłużyłyśmy na własną domenę – HEDONISTICAT.COM. Żegnamy się więc z blogspotem i mówimy „Dzień dobry” wordpressowi. Musimy się jeszcze wiele nauczyć na temat działania niektórych narzędzi, ale spokojnie możecie już przygotowywać się na całkiem nowe i (mam nadzieję) interesujące treści. Ja cały czas pracuję nad poprawą swoich umiejętności fotograficznych by i w tym zakresie dostarczać Wam profesjonalnych i przyjemnych dla oka materiałów. Od początku naszym celem było przecież inspirowanie Was i inspirowanie się Wami.

A oto mój pierwszy jesienny outfit w 2016 roku. Jeśli jest coś co lubię w tej porze roku, to jest to ogrom wyboru odzieży wierzchniej w sklepach (i CUDOWNE zachody słońca). W tym sezonie wybrałam czerwony trencz z Zary, starając się wprowadzić więcej kolorów do swojej szafy. Ponadto, płaszcz tego typu jest idealny na wietrzne i deszczowe dni, a jego ponadczasowy krój dodaje szczyptę elegancji do każdego stroju.

After long weeks of working, we’re finally here at well deserved HEDONISTICAT.COM. We’re saying a ‚Goodbye’ to blogspot and a ‚Hello’ to wordpress. We have a lot to learn here, but be prepared for brand new and interesting stuff. I’m still trying to improve my photography skills in order to give you more professional and eye catching content. After all, our main goal was always to inspire you and to be inspired by you.

Here is my first autumn look for 2016. If there is anything I like in this time of year it’s the choice of awesome outerwear in stores (and sunsets – they are THE BEST). I chose red trench coat from Zara, because it’s time to finally put some colors in my closet. It works fine for rainy and windy weather and its timeless design brings a pinch of elegance to every outfit.

***

Red trench coat 1 red-trench-coat-7 red-trench-coat-6 red-trench-coat-5 red-trench-coat-4 red-trench-coat-3 red-trench-coat-2

trench coat ZARA | jeans H&M | bag PARFOIS | shoes RESERVED

Anna Jaroszewska

24 yo fashion lover, living in Lodz, Poland.

3 komentarze

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.