To top
14 Paź

Ramoneska i jeansy – must have każdej jesieni!

Połączenie jeansów z ramoneską nigdy nie wyjdzie z mody. Nie przepadam za „modnymi” ubraniami, bo zazwyczaj po wielkim zachwycie przychodzi moment, w którym strach w takich cudach wyjść na ulicę, bo wyśmieją… Być może w przyszłości będzie mnie stać na to by wyrzucać ubrania do kosza po jednym sezonie. Na razie wolę jednak postawić na ponadczasowe zestawy, które nigdy z „mody” nie wyjdą. Nie znam osoby, która wyglądała źle w jeansach, prostym topie i skórzanej kurtce. Ten zestaw pasuje po prostu do każdego i jedynym możliwym problemem może być dobranie spodni do swojej figury i gustu. To jednak pozostawię Wam 🙂

Ramoneska

Czarna ramoneska, czyli po prostu skórzana kurtka motocyklowa, powinna znaleźć się w szafie każdej kobiety ceniącej sobie styl i wygodę. Chciałabym tu zaznaczyć, że moja ramoneska wykonana z eko skóry ma już prawie trzy lata, a nadal wygląda jak nowa. Nie dlatego, że ją oszczędzam, bo jest to element garderoby, który towarzyszy mi najczęściej. Ta kurtka widziała już wszystko. Dlaczego o tym piszę? Jest dużo osób, które uważają, że jedynie naturalna skóra jest wystarczająco wytrzymała żeby służyć nam przez lata. Otóż nie, jest wiele rodzajów eko skóry i nie każda zepsuje się po jednym sezonie, a ta kurtka jest tego doskonałym przykładem.

Temu, że ramoneska pasuje prawie do wszystkiego, poświęcę następny wpis. Tymczasem zapraszam do obejrzenia zdjęć sprzed dwóch tygodni, kiedy można było jeszcze wyjść z domu bez szalika, czapki i turbo grubego swetra. Proszę, niech ktoś włączy ogrzewanie…

Inne posty z ramoneską w roli głównej możecie znaleźć tu:
1. Ramoneska na kobieco
2. Ramoneska na rockowo
3. Ramoneska i boyfriendy

Black biker jacket is a timeless investment. It will never go out of style. If you don’t know what to wear today, just combine it with your favourite jeans and basic top. This type of outfit is so simple and yet it will make you look like a model off duty.

If you don’t own one, just find it. It won’t cost you much and will give you endless styling possibilities. Well, not exactly endless, but definitely a lot. I bought my biker jacket from Mango three years ago for about 40$ and it serves me well to this day, still looking like new. High quality vegan leather can be as good and durable as natural and is much cheaper. 

Next week I will try to show you how to combine biker jacket with (almost) everything.

Other outfits with biker jacket:
1. With a dress
2. With black jeans and a t-shirt
3. With boyfriend jeans

*

ramoneska i jeansy ramoneska i jeansy ramoneska i jeansy ramoneska i jeansyramoneska i jeansy

biker jacket MANGO | top, mom jeans & shoes RESERVED | backpack RESTYLE | glasses BRYLOVE

Anna Jaroszewska

24 yo fashion lover, living in Lodz, Poland.

3 komentarze
 • ADSTRANGER

  Photo ♥♥♥

  Październik 16, 2016 at 6:16 pm Odpowiedz
 • travellingwithusblog

  Zdjęcia przepiękne! 🙂 Totalnie w moim klimacie, podobnie jak zestaw jaki prezentujesz 🙂 U mnie ramoneska to podstawowe okrycie wierzchnie w sezonie wiosennym, jak i jesiennym.

  theviktoria.blogspot.com

  Październik 22, 2016 at 8:52 am Odpowiedz
 • Hania

  Super połączenie! Moim zdaniem idealny outfit na co dzień 😀

  Październik 22, 2016 at 7:40 pm Odpowiedz

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.