To top
1 Cze

Off duty | #FWPL outfits

Tak jak obiecałyśmy, miesiąc wpisów pokazowych się skończył i wracamy do pokazywania naszych codziennych stylizacji (czy tego chcecie czy nie). Żeby ładnie zakończyć temat Fashion Weeka, postanowiłyśmy podzielić się z Wami kilkoma zdjęciami autorstwa Sandry Daniłowicz, którą poznałyśmy w trakcie wydarzenia. Wpadnijcie na jej fanpage i zostawcie kilka polubień – na pewno Sandrze zrobi się miło: KLIK.

Moje „faszynłikowe” stylizacje nie były specjalnie wyszukane. Staram się sukcesywnie pozbywać wszystkich pięknych ale niewygodnych ubrań i ubierać bardziej praktycznie. Czasy, kiedy nosiłam piękne ale obcierające buty czy podkreślające tyłek ciasne jeansy, już minęły. Teraz nadszedł moment wypełniania szafy tym co przede wszystkim jest wygodne!

As it was promised, from now on we will continue to post our usual daily outfits. But to be sure that what comes next will be well linked with our latest blog posts, we decided to show you some beautiful photographs made by Sandra Daniłowicz, a girl whom we’ve met at Fashion Week. Be sure to check out her page and maybe leave a few likes: CLICK.  

My FW outfits were rather simple. I’m trying to leave every single uncomfortable piece of clothing behind and dress more convenient. Those times when I wore hurtful shoes and too tight pants are GONE and now I’m trying to rebuild my closet. 

Photographer: Sandra Daniłowicz | Story: Anna Jaroszewska

*

model off duty model off duty

 

Stylizacja z dnia castingu do Top Model nie przypomina tradycyjnego stroju modelki – nie jest czarna, nie opina ciała, ale pozwoliła mi na ukrycie tego, że pod spodem znajduje się bikini. Nienawidzę kiedy pod ubraniem widoczne są szwy od majtek, więc ten fakt trzeba było UKRYĆ. Bardzo lubię ten prosty i kobiecy zestaw, a jeansy pokochałam na tyle mocno, że kupiłam drugą parę.

My „Top Model casting outfit” was simple and feminine. It isn’t very model-like set (not black nor tight), but it has helped me to hide bikini (I hate bikini panties!) underneath and well… I was feeling pretty. I fell in love with those mom jeans so hard I bought a second pair.

top H&M | mom jeans RESERVED | shoes MANGO

*

model off duty
model off duty
model off duty

 

Strój Anny również nie należał do skomplikowanych, ale czy potrzeba czegoś wyszukanego kiedy ma się taką twarz i ciało? Myślę, że błyszcząca ramoneska, jeansy w kolorze brudnego srebra i ciemna szminka wystarczająco podkreśliły jej doskonałą urodę.

Anna’s outfit was also very simple, but what else do you need when you have a body and face like hers? Glossy biker jacket, dirty silver jeans and dark lipstick were just enough.

biker jacket EVIL TWIN| furry coat RESERVED  | jeans H&M | shoes NEW LOOK | glasses ZARA

*

model off duty
model off duty

Sandra zwróciła uwagę na to, że ten zestaw bardzo przypomina „modelkową modę uliczną” i był do bardzo przyjemny dla ucha komentarz. Trochę żałuję, że to nie ten zestaw wybrałam na casting – czerń i ramoneska na zawsze pozostaną ulubionymi elementami mojego stylu. 

Sandra told me that this look was very much „model off duty” style. I regret a bit I didn’t choose it for the casting. Total black and biker jacket will be my forever favourites. 

top & biker jacket MANGO | pants ZARA | bag PARFOIS | shoes NEW LOOK | glasses BRYLOVE

Anna Jaroszewska

24 yo fashion lover, living in Lodz, Poland.

No Comments

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.