To top
14 Wrz

MissDenim

Ostatnio muszę się ostro zmuszać do tego by w ogóle się za coś zabrać, dlatego wybaczcie dłuższą nieobecność (i nieogarnięcie). Przez resztę wakacji będę dużo podróżować, co jest dobrą i złą wiadomością. Złą, bo strasznie mi się nie chce opuszczać czterech ścian… A dobrą, bo pewnie wrócę z ogromną ilością nowych zdjęć. Szykuję też nowy materiał na youtube – obiecuję, że nie będę się już kiwać jak dziecko z chorobą sierocą.

Dodając dzisiejszą porcję zdjęć, głęboko ubolewam nad tym, że upały już daleko za nami i przez wiele miesięcy nie będę mogła podziwiać pięknych dziewczyn w negliżu. Eh. Chciałabym żeby Polska była odrobinę cieplejszym i bardziej ustabilizowanym pogodowo krajem. Ja, mimo nadchodzącej jesieni, na pewno nie będę rezygnować z lekkiego negliżu i nie rzucę w kąt TYCH szortów. Jest to zdecydowanie mój najlepszy zakup ubraniowy tego lata. Mogłabym wypełnić każdą możliwą lukę w szafie (o ile jeszcze są w niej jakieś luki) kolejnymi parami tych cudeniek, bo nawet podczas ciąży spożywczej wygląda się w nich seksownie.

A teraz… Trochę Łodzi, trochę Flambergowego lasu.

szorty missdenim (klik) | okulary brylove (klik) | sandały pull&bear | koszulka batman reserved

| kolczyk septum pierce of cake (klik) |

*

missdenim-1 missdenim-2 missdenim-3 missdenim-4 missdenim-5 missdenim-6 missdenim-7 missdenim-8 missdenim-9 missdenim-10 missdenim-11 missdenim-12 missdenim-13 missdenim-14 missdenim-15

Anna Jaroszewska

24 yo fashion lover, living in Lodz, Poland.

No Comments

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.