To top
20 Lip

Kurtka w konstelacje po raz kolejny | fotografia

Robicie czasem  rzeczy, które są tak fajne, że chcielibyście się nimi chwalić w nieskończoność? Jeśli tak, to doskonale zrozumiecie dlaczego pojawia się tutaj znowu kurtka w konstelacje. Mimo, że od jej wykonania upłynął już ponad rok, w dalszym ciągu uważam, że wykonałam kawał dobrej roboty. Gdyby jeszcze to uczucie było obecne przy rzeczach, które robię na zaliczenie przedmiotów na studiach… ale o tym opowiem więcej przy okazji kolejnego wpisu.

*

Kurtka w konstelacje – znowu

Dzisiaj chciałam pochwalić się Wam jednym z ćwiczeń, które realizowałam w ramach zajęć z fotografii. Celem było stworzenie sesji zdjęciowej z udziałem wykonanych przez siebie rzeczy. Jako że ubrania z poprzednich zaliczeń niespecjalnie mnie zachęcały do ponownego ich fotografowania, postanowiłam po raz kolejny wykorzystać znaną Wam już kurtkę w konstelacje (pojawiła się wcześniej TUTAJ i TUTAJ). Do kompletu doszła niedawno wykonana sukienka, która przy okazji tego ćwiczenia nareszcie doczekała się obfotografowania.

Rzeczy nawiązują do stylistyki lat 80, dlatego chciałam to jeszcze bardziej podkreślić na fotografiach. Cały klimat udało się stworzyć dzięki grze świateł i kolorów oraz pięknemu mieszkaniu Anny i Maksyma.

Muszę przyznać, że kiedy współpracujemy z Anną, spod naszych rąk wychodzą naprawdę fantastyczne rzeczy.

*

Dalsze plany

Kurtkę pokazywałam już dawno temu, ale gwiezdne motywy tak bardzo skradły moje serce, że postanowiłam dorobić więcej rzeczy do mojej mini kolekcji – efektów możecie spodziewać się już niebawem. Oprócz znanego Wam już motywu układów gwiezdnych i naklejanych dajmontów planuję wykonać kilka rzeczy trochę innymi technikami. Zdradzę, że kolekcja będzie składać się z 6 sylwetek i jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem we wrześniu odbędzie się jej pokaz. Trzymajcie mocno kciuki żeby wyszło! Swoją drogą, teraz najbardziej powinnam skupić się na kolekcji dyplomowej, jeśli mam zamiar obronić się w terminie. To może być akurat trudne do wykonania biorąc pod uwagę fakt, że zamierzam wszystko uszyć sama. Deadline całe życie.

*

Koniecznie dajcie znać w komentarzu, czy podoba Wam się efekt końcowy!

 

kurtka w konstelacje kurtka w gwiazdki sukienka w gwiazdki kurtka w konstelacje kurtka w gwiazdki sukienka w gwiazdki kurtka w konstelacje kurtka w gwiazdki sukienka w gwiazdki sukienka w gwiazdki kurtka w konstelacje kurtka w gwiazdki

Anna Hasiak
No Comments

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.