To top
28 Lis

Koronka i kremowe futro

Po śnieżycy, jaka dopadła mnie dzisiaj w drodze na uczelnię, czuję że jesień odeszła już bezpowrotnie. O ile mój futrzany płaszczyk sprawdzał się idealnie podczas często kapryśnej jesiennej pogody, tak myślę, że nie poradzi sobie ze śniegiem i ujemnymi temperaturami. Na pewno nie w przypadku, kiedy dodatkowo przed zimnem ‚chroni’ mnie skrywana pod płaszczem koronka. Dopóki nie znajdę okrycia wierzchniego, które będzie mnie należycie ogrzewało podczas srogiej zimy, jestem zmuszona nakładać na siebie kilka par swetrów. Brzmi trochę mało praktycznie, ale zapewniam Was, że warstwy to bardzo ciekawe i stylowe rozwiązanie. Zarówno mnie, jak i drugiej Ani spodobało się ono tak bardzo, że na pewno będziecie mieli okazję zobaczyć je na blogu 🙂

Czarne na czarnym i koronka

Od ładnych paru lat, moda udowadnia, że bieliźniane sukienki nie są zarezerwowane wyłącznie na wieczór. Bardzo podoba mi się różnica faktur między jednokolorowymi elementami odzieży, dlatego też postanowiłam połączyć gipiurowy top z odkrytymi ramionami z gładką kamizelką i sukienką bieliźnianą wykończoną koronką (nie, wcale nie tłumacze się z tego, że znowu ubrałam się na czarno).

Sukienkę mogliście również zobaczyć w TEJ stylizacji.

Sukienka bieliźniana na jesień

Jeśli jesteś zdania, że sukienki bieliźniane nie nadają się na jesień, jesteś w błędzie! Według mnie, koronka wygląda świetnie w połączeniu z ciepłymi rajstopami i dzianinami swetrowymi. Zamiast swetra, możesz zdecydować się na koszulę lub bluzkę z długim rękawem. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest również połączenie takiej sukienki ze sportową bluzą.

*

Today’s blizzard destroyed my good mood and the last pieces of hope that the winter would never come. I love my furry jacket, but I’m affraid that it wouldn’t pass through low temperatures and snow -especially not with the lace top underneath. That means I have to find another outerwear really soon or I would end up as an ice sculpture.

Today I decided to join together black clothes with different structures. I hope you’ll like it.

*

koronka 2 koronka 3 koronka 4 koronka 5 koronka 6 koronka 7 koronka 8 koronka 9 koronka 10 koronka 11 koronka 12 koronka 13 koronka 14

Anna Hasiak
4 komentarze

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.