To top
29 Cze

Girl gang | konstelacje na sesji zdjęciowej

Jeśli śledzicie bloga już od jakiegoś czasu, na pewno kojarzycie niektóre elementy ubioru z tych fotografii. Kurtkę i spódniczkę w konstelacje mieliście okazję oglądać rok temu TUTAJ, natomiast srebrna uprząż pojawiła się na blogu około pół roku temu i możecie ją podziwiać TUTAJ.

*

Jak było na sesji zdjęciowej?

Jakiś czas temu pojechałam na wycieczkę do Wrocławia, aby razem z moimi ubraniami wziąć udział w sesji zdjęciowej do magazynu. Do tej pory miałam jedynie styczność z robieniem zdjęć na bloga lub na zaliczenie jakiegoś przedmiotu na studiach. Epizodycznie zdarzało mi się również pozować komuś innemu, dlatego też naprawdę fajnie było zobaczyć jak wygląda organizacja takiego przedsięwzięcia od kuchni. Jeszcze fajniej było obserwować pracę modelki i fotografa. Moim zdaniem, zdjęcia wyszły naprawdę rewelacyjnie i cieszę się, że w końcu mogę się nimi z Wami podzielić (czekałam na ten moment od marca!).

*

Gdzie można zobaczyć publikację?

Jak wspomniałam wyżej, zdjęcia miały być opublikowane w magazynie, jednak tak się nie wydarzyło. W pewnym momencie kontakt z ludźmi odpowiedzialnymi za publikację sesji zdjęciowej urwał się. Uważam, że takie traktowanie twórców i odbiorców jest co najmniej nieprofesjonalne i o wiele lepiej byłoby zwyczajnie odmówić zamiast trzymać nas przez kilka miesięcy w niepewności, uniemożliwiając tym samym publikację w innym miejscu. Szkoda było dalej trzymać te zdjęcia w ukryciu, dlatego ekipa doszła wspólnie do wniosku, że nie ma sensu czekać  i warto je w końcu pokazać światu.

*

Jeśli jesteście ciekawi kolejnej sesji, tym razem wykonanej w niezawodnym duecie Anna&Anna, śledźcie uważnie bloga. Na dniach pojawi się kolejny wpis z projektem, który realizowałam w ramach zajęć z fotografii. Tymczasem zapraszam Was do obejrzenia reszty zdjęć.

 

*

*

Koniecznie dajcie znać w komentarzu, czy podoba Wam się efekt końcowy!

*

Model: Izabela Kisielewska SPOT Management (models)
Photo: Ewka Gracz Photography
MUA: Projekt Make-up Patrycja Biernat
Stylist: Anna Ciernia Stylistka
Retouch: Marek Gratch
Gwiezdne cuda i uprząż: JA 

Anna Hasiak

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.