To top
7 Lis

Kamień księżycowy – magia zaklęta w biżuterii

Kiedy za oknem jest ciemno i zimno, nic nie przekonuje mnie do wychodzenia w plener. Wolę posiedzieć w ciepłym domu, wypić herbatę i poczytać książkę… Tak się jednak złożyło, że współprowadzę bloga, na którym najważniejsze są zdjęcia, więc podjęłam sprytną decyzję o tym, żeby między piciem herbaty a czytaniem książki zrobić krótką sesję. Tematem przewodnim jest dziś kamień księżycowy, a dokładniej – biżuteria z MOONSTONE SHOP.

Obiektyw, którego zazwyczaj używam, nie sprawdził się w ciasnym pomieszczeniu tak dobrze jak bym chciała, więc zdecydowałam się, że większość zdjęć zrobimy… Smartfonem. Chcę tym udowodnić, że nie zawsze konieczne jest posiadanie lustrzanki by tworzyć ładne i ciekawe ujęcia.

Kamień księżycowy

Nieco ponad tydzień temu przyszła do mnie mała, urocza paczuszka z biżuterią z MoonstoneShop.com. W środku znalazłam trzy pierścionki i dwa wisiorki (drugi pokażę Wam przy innej okazji), wszystkie wykonane ze srebra. Od razu zakochałam się w pierścieniu Triple Lights i w wisiorku Star Struck. Do tej pory nie nosiłam biżuterii w ogóle, ale od momentu otrzymania paczki, tych dwóch piękności nie zdejmuję w ogóle. Czuję, że pasują nie tylko do mojego codziennego stylu ale i do osobowości.

Kamień księżycowy jest moim ulubionym biżuteryjnym minerałem. Zawsze miałam wrażenie, że w środku zaklęta jest magia blasku Księżyca. Mimo, że raczej nie wierzę w amulety i mistyczne kamienie, lubię czasem pomarzyć o tym, że za zasłoną naszej pospolitej codzienności kryje się coś więcej. Fantastyczne istoty, skarbce pełne potężnych magicznych artefaktów, grymuary wypełnione po brzegi starożytnymi zaklęciami… Myślę, że tak już mają ci, którzy większość życia spędzili na czytaniu książek fantasy i wcielaniu się w epickich bohaterów gier komputerowych.

Jeśli tak jak ja lubisz ideę magii i chcesz się poczuć wyjątkowo, zajrzyj na stronę sklepu i kup sobie coś ładnego. Z czystą przyjemnością polecam tutaj Moonstone Shop – paczka przyszła do mnie ekspresowo, biżuteria jest wykonana bardzo solidnie i naprawdę, jest przepiękna!

All things magical

A week ago I got a nice little package from Moonstone Shop. Inside I found three rings and two pendants (the second one I will show you next time). I totally fell in love with the Triple Lights ring and with the Star Struck pendant! Usually I don’t wear a lot of jewelry. To be honest I rarely wear any, but since I got these beauties, I wear them ALL THE TIME. Moonstones are my favourite crystals. They look magical and according to „The Book of Stones„:

Since earliest times, Moonstone has been a tangible connection to the magic of the moon - an amulet of protection for travelers, a gift of lovers for passion, a channel for prophecy, and a path to wisdom. Our ties to the moon are strong. As it waxes and wanes in cyclic perfection, it creates the tides and rhythms of our mother, Earth, and influences our behaviors, emotions and spiritual growth. Moonstone calms and encourages, teaching us the natural rhythms of life.

I don’t really believe in amulets, but I love the idea of wearing something that is considered magical. And I want MORE! You know, being a gamer and a bookworm make you want to believe there’s something more beyond the curtain of our visible world… If you want to feel the same as me – like a part of this beautiful, secret world beyond the curtain, go to the MOONSTONE SHOP and please yourself <3

2 kamień księżycowy 4 kamień księżycowy - naszyjnik kamień księżycowy - naszyjnik kamień księżycowy - pierścionek kamień księżycowy - pierścionek 9

jewelry MOONSTONE SHOP | dress H&M | sweater BY O LA LA

Co sądzisz o biżuterii Moonstone Shop?
Jak podobają Ci się zdjęcia wykonane smartfonem?
Daj znać w komentarzu! 🙂

How do YOU like Moonstone Shop’s jewelry?
Write your opinion in the comments! 🙂

Anna Jaroszewska

24 yo fashion lover, living in Lodz, Poland.

22 komentarze
 • garfild

  Zdjęcia ze smartfona, fajnie… A ile czasu spędzone na fotoszopie?

  Listopad 7, 2016 at 5:29 pm Odpowiedz
 • Aga

  Genialna jakość zdjęć
  zapraszam do sienie http://hyacinthsis.blogspot.com/

  Listopad 7, 2016 at 5:53 pm Odpowiedz
 • Agata

  Śliczna biżuteria!!!

  Listopad 7, 2016 at 5:57 pm Odpowiedz
 • Małgorzata Bardadyn

  Bardzo ładne zdjęcia. Biżuteria też niczego sobie.

  Listopad 7, 2016 at 7:44 pm Odpowiedz
 • Ewelina

  śliczna biżuteria, nie dziwię się, że nie rozstajesz się z nią 🙂 same zdjęcia cudowne, mają ciekawy klimat 🙂
  pozdrawiam
  http://www.zyciejakpomarancze.blogspot.com

  Listopad 7, 2016 at 7:46 pm Odpowiedz
 • Dziecko we Mgle

  Rewelacyjne zdjęcia!

  Listopad 7, 2016 at 8:03 pm Odpowiedz
 • Justynaewa

  Świetna biżuteria, a zdjęcia cudowne!
  grochowska.pl

  Listopad 7, 2016 at 8:34 pm Odpowiedz
 • Maugo Ron

  Piękny wisorek , a zdjęcia….nie do wiary, ze zrobione smarfonem ! Swietne zestawienie pudrowo-koralowego kombinezonu z grubymi, szarymi rajtuzami – bomba!

  Listopad 7, 2016 at 8:59 pm Odpowiedz
 • Maugo Ron

  Piękny wisorek , a zdjęcia….nie do wiary, ze zrobione smarfonem ! Swietne zestawienie pudrowo-koralowego kombinezonu z grubymi, szarymi rajtuzami – bomba!

  Listopad 7, 2016 at 8:59 pm Odpowiedz
 • Lilly Marlenne

  Tego typu biżuteria to jest zupełnie nie moja bajka (znaczy – podoba mi się, ale na kimś, nie na mnie ;P), jednak niezaprzeczalnie ładne to 🙂

  Chciałabym umieć zrobić takie zdjęcia smartfonem ;P
  Mój Pentagram Combo jednak nie ma szans na taką jakość zdjęć ;P

  Listopad 7, 2016 at 9:46 pm Odpowiedz
 • Bogna Waszkiewicz

  Genialne fotki! Pomysłowe, widać, że masz gen estetki 🙂 Jakiż to smartfon, zdradzisz?

  Listopad 7, 2016 at 9:54 pm Odpowiedz
 • Rachel
  Listopad 7, 2016 at 10:55 pm Odpowiedz
 • Madame_marcelline

  Ciekawy wpis, przepiękne i kreatywne zdjęcia. Biżuteria również bardzo mi się podoba. Pozdrawiam! :))

  Listopad 8, 2016 at 8:55 am Odpowiedz
 • Róża

  Przepiękne zdjęcia z charakterem.

  Listopad 8, 2016 at 11:38 pm Odpowiedz
 • Paulina Czarnecka

  Fantastyczne zdjęcia 😉

  Listopad 9, 2016 at 7:56 am Odpowiedz
 • Weronika Śmiecińska

  Cudowne, urokliwe zdjęcia. Piękna ta biżuteria. Dziękuję za miłe słowa na moim blogu. Zapraszam ponownie. Za kilka dni wstawię wpis pokazujący moje zdjęcia makro. 🙂

  Listopad 15, 2016 at 7:30 am Odpowiedz
 • Luna

  Zapraszam po księżycowe inspiracje! 🙂
  Luna ostatnio opublikował…Fazy Księżyca – WprowadzenieMy Profile

  Grudzień 5, 2016 at 10:10 am Odpowiedz

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.