To top
30 Cze

How to cover your upper arms in summer?

Nadal dochodzę do siebie po finale 6 sezonu Gry o tron. Nie wyszłam z domu od premiery odcinka – komputer i książki wypalają mi już oczy, ale przynajmniej miałam wystarczająco dużo czasu żeby zająć się stosem zdjęć, które wraz z Maksem robiliśmy przez ostatni miesiąc.

Bardzo nie lubię swoich ramion – nie są w wystarczająco dobrej formie niezależnie od tego jak dużo ćwiczę i nie czuję się komfortowo wychodząc z domu w ubraniach bez rękawów. Ale jak ukryć ramiona latem? Większość ubrań z rękawem jest zbyt ciepła, a zakładanie płaszczy czy kurtek nie jest dobrym pomysłem przy 30-stopniowym upale. Moim rozwiązaniem jest noszenie bardzo lekkiej odzieży wierzchniej w postaci długich oversizowych koszul i kimon. Wykonane z odpowiednich materiałów, nie wzmagają potliwości i wyglądają pięknie z większością innych ubrań.

Jeśli tak jak ja nie lubisz swoich ramion lub po prostu z jakiegoś powodu chcesz je zakryć, teraz jest najlepszy moment na powiększenie kolekcji ubrań właśnie o kimona. Większość sieciówek ma w swojej ofercie ich szeroki wybór, więc nie zwlekaj i idź na zakupy póki trwają wyprzedaże!

*Na zdjęciach mam sobie sukienkę ale cii*

I’m still recovering after Game of thrones finale… I didn’t really go outside since monday, but well – I had enough time to finally work on some of the latest photos we’ve made.

I don’t like my upper arms – they aren’t as fit as I would love them to be, no matter how hard I’m working out. I feel uncofomfortable showing them and that’s why I love to wear light outerwear – any kind of kimonos or long oversize shirts are good for me. It doesn’t make me sweaty like jackets or coats and it does look nice with more or less every outfit.
 
If you think your upper arms are ugly or you just want to cover them up for some reason, now it’s the best time to get yourself A LOT of lovely kimonos – high-street shops offer a wide range of it now. Don’t hestitate – go and buy your own!
*I wear a dress here but shh* 
floral-kimono-2 floral-kimono-3 floral-kimono-4 floral-kimono-5 floral-kimono-6

top RESERVED | shorts MISSDENIM | floral dress and bag H&M | shoes MANGO | glasses BRYLOVE

Anna Jaroszewska

24 yo fashion lover, living in Lodz, Poland.

No Comments

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.