To top
8 Lut

Holly Cow!

Wbrew pozorom, kolory mają niezwykle istotny wpływ na nasze życie. Może na co dzień nie jest to zauważalne, bo z czasem zaczynamy przyzwyczajać się do tego, co niezmienne, jednak każda z barw ma swój specyficzny wpływ na naszą psychikę. Istnieją barwy, które sprawiają, że czujemy się bardziej szczęśliwi,  energiczni czy zrelaksowani oraz takie, które działają na nas nie do końca korzystnie.

Dlaczego warto wyposażyć swoją garderobę w więcej kolorowych ubrań? Chociażby po to, żeby czuć się lepiej z samym sobą. Siła ubioru jest ogromna. Mówi się, że ubiór zależy od nastroju, a może to nastrój zależy do ubioru? Jeżeli macie na sobie coś, w czym czujecie się ładni, od razu zyskujecie na pewności siebie i czujecie się bardziej atrakcyjni. Potwierdzone naukowo! Jeżeli nauka to za mało, mogę to również potwierdzić na własnym przykładzie. Połączenie krówek i szalonego różu na sukience w niemal magiczny sposób spowodowało momentalną poprawę mojego nastroju. Czasami, a może nawet częściej, warto zrobić sobie dzień wolny od czerni i pobawić się trochę kolorami, zwłaszcza że niedługo nadejdzie wiosna i będzie ku temu bardziej odpowiednia pora. Pomimo gorszego nastroju, warto też sięgać po ubrania, które kojarzą nam się pozytywnie, bo z lepszym podejściem do świata jesteśmy w stanie osiągnąć więcej.

Razem z Anną myślimy nad tym, aby wprowadzić do naszej garderoby trochę więcej kolorów. Koniecznie napiszcie w komentarzu, w jakiej wersji podobamy Wam się bardziej i co sądzicie o takim pomyśle.

*

2 3 4 5 6 collage 7 9 10 12 collage1 14 16 17 18 19

Sukienka, koszula, spodnie Klaudia Markiewicz | sweter Mohito | buty Born2be [KLIK]

Anna Hasiak
No Comments

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.