To top
2 Paź

Hello brightness

Głównym powodem, dla którego mam opory przed wszelakiego rodzaju wyjazdami, jest pakowanie się. Zawsze borykam się z ogromnym problemem spakowania tego, co będzie mi najbardziej potrzebne. Skąd mam wiedzieć, co ze sobą zabrać, skoro wszystko może mi się przydać w najmniej spodziewanym momencie? Najchętniej podróżowałabym z całym swoim dobytkiem, póki co jest to jednak ciężkie do wykonania (gdyby tak można było podróżować w czasie i przestrzeni…).

Już niedługo opuszczam swoje rodzinne miasto i domową strefę komfortu, aby udać się do Łodzi. Z jednej strony jest mi smutno, że muszę wrócić, z drugiej cieszę się, bo wiem, że czekają tam na mnie: mój kot, za którym strasznie się stęskniłam oraz mnóstwo nowych możliwości i wyzwań.

*

Skompletowanie białej stylizacji było dla mnie trudne, okazało się bowiem, że założenie na siebie wszystkich rzeczy w tym kolorze, jakie znajdują się w mojej szafie, nie było najlepszym pomysłem. W mojej wyobraźni wyglądało to zdecydowanie bardziej spektakularnie. Nie posiadam zbyt wielu białych ubrań, stąd pomysł, by podebrać sweter z szafy mojego brata. Wyszło fajnie… chyba.

*

1a 2 3b 4 8a 6 7a 9 12a 13 16 17 18 19 20 5 22

sweter H&M | sukienka ZARA | skarpetki Reserved | trampki ZARA

Anna Hasiak
No Comments

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.