To top
17 Lis

#FWPL: Klaudia Markiewicz (part 2)

AH: Na pokaz Klaudii czekałam zniecierpliwiona już od dłuższego czasu. Nie tylko dlatego, że wcześniej miałam okazję obejrzeć sesję zdjęciową z udziałem Ani, ale przede wszystkim jest to zasługa ogromnego wrażenia, jakie wywarła na mnie jej poprzednia kolekcja – VICE CITY AW 15/16, którą miałam okazję obejrzeć podczas 12 odsłony polskiego tygodnia mody.

Mogę absolutnie szczerze powiedzieć, że to był jeden z najlepszych pokazów ubiegłej edycji (zaraz obok SINFUL MEADOW Maćka Sieradzkiego). Podczas oglądania poprzedniej kolekcji obudził się we mnie modowy instynkt macierzyński – zapragnęłam przygarnąć do siebie absolutnie wszystkie ubrania. Podobnie było i tym razem. Najbardziej zachwyciły mnie koszule i spodnie w absolutnie fantastyczny, urzekający, przesłodki i cudowny print w krówki, gigantyczne, przerysowane plecione swetry oraz niebieski płaszcz z tworzywa. Bardzo podobało mi się połączenie różnych tekstur i użycie energicznych kolorów. Należałoby również wspomnieć o muzyce, która po raz kolejny okazała się idelnym dopełnieniem pokazu. Pomimo faktu, że tym razem kolekcja nie została wystawiona na Designer avenue, w moim odczuciu była jedną z lepszych (o ile nie najlepszych), jakie miałam okazję obejrzeć podczas tej edycji.

*

AJ: Moje zdanie prawie całkowicie pokrywa się z opinią AH. Ze swojej strony mogę jedynie dodać, że kolekcja nie była dla mnie zaskoczeniem, ponieważ sesję zdjęciową ubrań robiłyśmy dobre dwa miesiące wcześniej. Już wtedy absolutnie zachwycił mnie krowi print, japońskie akcenty niektórych sylwetek oraz oczywiście – błyszczący płaszcz, który w moim odczuciu był absolutną gwiazdą tego pokazu. Ze strony technicznej, ubraniom Klaudii również nie można nic zarzucić. Użyte materiały są dobrej jakości, sylwetki są bardzo dobrze odszyte, na ciele leżą idealnie, co w przypadku projektów pokazywanych w trakcie tej edycji nie było niestety częstym zjawiskiem.

Nie rozpisując się już nadmiernie, zapraszamy do obejrzenia zdjęć autorstwa Karoliny Paluszkiewicz. Zachęcamy też do odwiedzenia facebookowego fanpage’a fotografki – wystarczy kliknąć w ten akapit 😉

A jaka jest Wasza opinia na temat najnowszej kolekcji Klaudii? Spodobało się czy raczej nie trafiło w Wasze gusta? Dajcie znać pod postem.

*

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22

Anna Hasiak
No Comments

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.