To top
19 Lip

Forest fairy part 1

Anna ostatnio trochę zmonopolizowała bloga, ale cóż mogę poradzić na to, że jest bardziej rozchwytywaną modelką. Co zrobisz? Nic nie zrobisz 😉
*
Jak już wspominałyśmy na fp, bierzemy udział w Giełdzie, gdzie mamy możliwość zaprezentowania siebie i swojej twórczości (tych, co będą 22.07 w Łodzi serdecznie zapraszamy do Art_Inkubatora, będziemy tam osobiście).

Wspólnie zadecydowałyśmy, że wystawimy stroje inspirowane literaturą fantastyczną. Był (a w zasadzie dalej jest) tylko jeden mały problem, najpierw trzeba te stroje zrobić. Tak więc od jakiegoś czasu niemal każdą chwilę od wschodu słońca do zmierzchu, często nawet po zmierzchu, poświęcamy na pracę nad sylwetkami. Co prawda nie obywa się bez drobnych i większych przeszkód, ale jakoś dajemy sobie radę, ponoć presja czasu wpływa korzystnie na kreatywność. Na efekt końcowy trzeba jeszcze trochę poczekać, wkrótce na pewno pochwalimy się tym, co stworzyłyśmy.
*
W czwartek miałam okazję współpracować z dwiema świetnymi dziewczynami: Martą Job oraz Kasią Szelką.  Mogę absolutnie szczerze stwierdzić, że jestem kompletnie zakochana w stylistyce ich fotografii. Dziś pierwsza część zdjęć autorstwa Kasi, a kolejna pojawi się na blogu już niedługo. Zapraszam do oglądania, jest bardzo dużo bardzo fajnych zdjęć.
*
Zdjęcia: Kasia Szelka
*
*
zdj_2229zdj_2515 zdj_2598 zdj_2566 1-recovered zdj_2612 zdj_2846 zdj_2898 zdj_2927 zdj_2916 collage2 zdj_3021 collage1 zdj_2988 zdj_3111-recovered
czerwona sukienka Stradivarius | różowa sukienka ZARA
Anna Hasiak
No Comments

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.