To top
13 Mar

Musisz je mieć! Pleacki i torebki na wiosnę 2017

Przeglądanie oferty sklepów internetowych pod pretekstem stworzenia wpisu na bloga? Czemu nie! Każdy powód jest dobry. Na zewnątrz robi się coraz cieplej i przyjemniej, a ochota na wyciągnięcie z szafy lżejszych ubrań jest coraz silniejsza. Chciałybyście odświeżyć swoją garderobę na wiosnę, ale nie wiecie jak to zrobić bez konieczności wydawania fortuny na nowe ubrania?

13 Sty

Trendy 2017 | Co warto kupić na wyprzedażach?

Okres wyprzedaży to najlepszy czas na wyposażenie swojej szafy w ubrania i dodatki na nowy sezon. Na pewno znacie to uczucie, kiedy podoba Wam się zbyt wiele rzeczy. Mnóstwo z nich kusi okazyjną ceną, jednak mając ograniczony budżet, czasem trzeba dokonać wyborów. Na co Warto zwrócić uwagę podczas buszowania po sklepach, aby mieć pewność, że będziemy wyglądać modnie i stylowo w nadchodzącym sezonie? W tym poście, postaramy się udzielić odpowiedzi na to pytanie i przedstawić Wam najważniejsze trendy 2017 roku.

17 Gru

Sukienki sylwestrowe i nie tylko

W poprzednim poście zwróciłyśmy uwagę na świąteczne swetry, którymi można obdarować bliskich, gdy brak nam pomysłu na prezent. Dziś chcemy pomóc Wam znaleźć wyjście z innej, równie problematycznej, sytuacji. Oprócz standardowego dylematu dotyczącego decyzji, gdzie spędzić sylwestra, pojawia się obok niego kolejny- co założyć na tę okazję, by wyglądać stylowo? Poniżej przedstawiamy najbardziej modne i uniwersalne rozwiązania w tym sezonie. W roli głównej nie tylko sukienki sylwestrowe.