To top
16 Lip

Drewniany zegarek | KONKURS

.

ŻYCIOWY UPDATE

Okres wyprzedażowy to czas celebracji konsumpcyjnego stylu życia. Większość powie, że konsumpcjonizm to czyste zło, ale dla mnie ma również pewne zalety. Kiedy cały hajs przepuścisz na ubrania i pozostaje Ci jedynie jedzenie ziemniaków przyprawionych biedą, chcąc nie chcąc – schudniesz. Przełom czerwca i lipca okazał się więc być dla mnie okresem bogatym w zmiany. Oprócz oczywistych zmian zawartości szafy, udało mi się w końcu wstać z kanapy. Zachęcona głodem, zaczęłam ćwiczyć z Chodakowską i powoli zaczynam przypominać człowieka. Istnieje cień szansy, że tym razem nie zniechęcę się tak szybko jak zwykle i wreszcie będę „fit„.

.

NA CIELE MYM | drewniany zegarek

Jak już mowa o wyprzedażach, to czas się pochwalić, że kupiłam sobie kolorowe ubrania. Jeszcze nie wiem czy czuję się w tym wszystkim „jak ja”, ale plotka głosi, że ponoć wyglądam całkiem ładnie. Oprócz torebki Mango, która przeżyła ze mną znacznie więcej niż powinna, mam na sobie ubrania upolowane w Zarze i… piękny drewniany zegarek JORD WATCHES. Dokładniej: TEN MODEL (klik).

Nie sądziłam, że kiedykolwiek będę nosić jakikolwiek zegarek, ale drewniane akcesoria tak mi się spodobały, że najchętniej poszłabym do lasu i ubrała się w korę i mech. Drewniany zegarek jest jednak łatwiejszy i mniej kontrowersyjny w noszeniu.

.

KONKURS

Wiem, że to po to tu jesteś, więc czas powiedzieć o co chodzi.

Wraz z JORD WOODWATCHES.com przygotowałam dla Was mały giveaway, w którym jedna szczęśliwa osoba może wygrać kartę podarunkową o wartości $100 na dowolny drewniany zegarek ze sklepu internetowego JORD WATCHES. Każdy kto weźmie udział w konkursie dostanie ponadto kupon o wartości $25.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kliknąć >>TUTAJ<< i zapisać się do newslettera, wpisując swoje imię i adres e-mail.

Konkurs trwa do dnia 30 lipca 2017, g. 23:59. Zwycięzca zostanie powiadomiony o wygranej drogą mailową.

POWODZENIA!

.

drewniany zegarek jord watches drewniany zegarek jord watches drewniany zegarek jord watches drewniany zegarek jord watches

shorts, tee, bomber jacket: ZARA | wood watch: JORD WATCHES

szorty, koszulka, bomberka: ZARA | drewniany zegarek: JORD WATCHES

Anna Jaroszewska

24 yo fashion lover, living in Lodz, Poland.

No Comments

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.