To top
2 Lis

Cosmic pig

Niedawno minęło już pół roku odkąd z Anną tworzymy bloga. Nasza pierwsza rozmowa (swoją drogą odbyta dopiero po pół roku przebywania w tej samej grupie na studiach) była dosyć dziwna. Zaczęłyśmy rozmawiać o rzeczach, które lubimy, chociaż może lepszym słowem byłoby ‘wymieniać’.

Kiedy jedna z nas powiedziała o czymś, okazywało się, że druga lubi dokładnie to samo. Szczerze mówiąc, trochę zaskoczył mnie fakt, że osoba, która ma dokładnie takie same zainteresowania, pasje i plany praktycznie przez cały czas była obok mnie, a ja ani razu nie miałam okazji z nią porozmawiać. Po naszym pierwszym spotkaniu myślałam, że taka relacja nie ma racji bytu, bo byłoby to zwyczajnie zbyt idealne, aby tak po prostu spotkać bratnią duszę. Chyba jeszcze nigdy nie cieszyłam się tak bardzo z faktu, że byłam w błędzie. Teraz mogę powiedzieć, że mam najwspanialszą przyjaciółkę na świecie i powoli zaczynam myśleć, że może jednak zasługuję na to, by posiadać przyjaciół.

*

Jeżeli chodzi o zdjęcia, to w dzisiejszej sesji gościnnie wystąpił Borys. Borys został stworzony na potrzeby uzyskania zaliczenia z rzeźby w ubiegłym semestrze. Powstał z drewnianych listewek, dużej ilości kleju na gorąco i miedzianego spreju, przez co wygląda trochę kosmicznie. Prowadzący przedmiot poinformował (zagroził), że chce zrobić miejsce na nowe rzeźby (czyt. pozbyć się jak najszybciej starych najkrótszą drogą do śmietnika), dlatego Borys zamieszkał teraz ze mną. Dnie spędza na pilnowaniu pokoju i obserwacji wszystkiego ze szczytu szafy. Co do stroju, to jestem absolutnie i kompletnie zakochana w tej kurtce! Wyglądem przypomina mi trochę skafander kosmiczny (tudzież kostium do szybszego pocenia się), pewnie dlatego tak bardzo uwielbiam ją nosić. Mogę się wtedy poczuć jak astronauta z prawdziwego zdarzenia i pomimo świadomości, że raczej nigdy nie uda mi się zostać kosmicznym odkrywcą, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby sobie czasem poudawać.

*

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

kurtka Mohito | top ZARA | spódnica Reserved | buty New Look

Anna Hasiak
No Comments

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: