To top
17 Paź

Złota tunika nie tylko na wieczór

Złota tunika z Zary to chyba mój najlepszy zakup wakacyjnych wyprzedaży. Można ją nosić nie tylko wieczorem, świetnie sprawdza się również jako element codziennych stylizacji. Jeżeli śledzicie bloga już od jakiegoś czasu lub znacie mnie osobiście, doskonale wiecie jakie rzeczy lubię.

Kocham złoto, srebro– ogólnie wszystko co błyszczące, mieniące się lub metaliczne. Jednym słowem- człowiek odblask. Jak to się mówi… trzeba w jakiś sposób rekompensować swoje braki. Jak nie ma się czym zwrócić na siebie uwagi, to najlepiej zrobić to poprzez ubiór- złota tunika nadaje się do tego idealnie. Swoją drogą, fajnie jest wrócić do zdjęć, które od razu przywołują na myśl ostatnie ciepłe dni lata, szczególnie teraz- kiedy pogoda za oknem nie rozpieszcza.

*

Złoto i srebro na wybiegach

Na wybiegach pojawiają się zazwyczaj w wersji total lub w postaci przykuwającego uwagę akcentu. Teraz mamy mnóstwo źródeł, z których możemy czerpać inspiracje. Śmiało możemy przemycić niektóre z zauważonych na wybiegach elementów do codziennych stylizacji. Metaliczne tkaniny równie dobrze wyglądają w świetle dziennym, co nocą. Nie pozostaje więc nic innego, jak zaszaleć, dać się ponieść i… shine bright like a diamond!

*

Złota tunika na co dzień- czyli co zrobić, aby nie przesadzić?

Najlepiej zestawiać metaliczne rzeczy z neutralnymi basicami. Moim zdaniem najlepiej wyglądają w towarzystwie czerni. Takie połączenie dobrze gra, jest bezpieczne i łatwo dzięki niemu uniknąć wrażenia kiczu i tandety.

*

Trendy w sieciówkach

Najnowsza kolekcja Zary idealnie wpasowuje się w mój gust. Niemal mam wrażenie, że została stworzona z myślą o mnie. Mam na myśli, nie tyle samą estetykę, bo ta praktycznie zawsze do mnie trafia, co dobór krojów i tkanin. Rzadko kiedy zdarzają się sytuacje, gdzie wchodzę do sklepu i mam ochotę wynieść dosłownie cały towar. Znacie paradoks zakupowy? Najlepsze rzeczy pojawiają się w sklepach, kiedy nie bardzo Was na nie stać. U mnie sprawdza się to praktycznie za każdym razem, również teraz. Dlatego też po cichu liczę na to, że dostanę stypendium naukowe i będę mogła chociaż odrobinę poszaleć. Te wymarzone welury i mieniące się rzeczy nie będą na mnie czekały wiecznie.

*

Metallic trend is one of my favourite trends of all time. It isn’t only a temporary phase of mine, but a long term romance. I love literally everything that is shining bright like a diamond. Metallic fabrics aren’t only reserved for the night. You can let yourself to bend a rules a little bit and wear silver or golden clothes during the daytime. They match perfectly with black basics and make together pretty awesome look.

*

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11złota tunika ZARA | kamizelka Reserved | spodnie ZARA | buty ZARA

Anna Hasiak
1 Comment
  • Hania

    Świetna stylizacja. Mnie również bardzo podoba mi się metaliczny trend 😀

    Październik 22, 2016 at 7:39 pm Odpowiedz

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.