To top
13 Paź

Ivy Garden | sesja zdjęciowa w ELEGANT Magazine

Jeszcze całkiem niedawno sesja zdjęciowa albo jakakolwiek inna publikacja w magazynie były dla mnie czymś na tyle odległym, że wydawały mi się wręcz niemożliwymi do osiągnięcia. Co więcej, każde wyobrażenie siebie w roli modelki kończyło się dezaprobatą ze strony mojego zdrowego rozsądku.

Kiedy przeglądałam kolorowe magazyny ze zdjęciami pięknych, niemal idealnych ludzi wydawało mi się, że przynależą do szczelnie zamkniętego środowiska, do którego nikt nie ma prawa mieć dostępu. Tym bardziej ja. Wielki świat mody zawsze wydawał mi się być czymś bardzo odległym i nawet nie miałam odwagi przypuszczać, że kiedykolwiek będę miała możliwość doświadczyć chociażby jego namiastki. Dzisiaj mam nieco większą świadomość tego świata i z własnego doświadczenia wiem, że jest to możliwe. Świat mody ma to do siebie, że albo cię porwie i zafascynuje, albo skutecznie do siebie zniechęci… Ja w dalszym ciągu czuję się kuszona i nie potrafię wyobrazić sobie bez niego swojego życia…

*

Sesja zdjęciowa

Około rok temu wzięłam udział w sesji zdjęciowej, której efekty można teraz podziwiać w ELEGANT Magazine. Fajnie… Cieszę się jak głupia. Wczoraj po raz pierwszy obejrzałam zdjęcia i muszę powiedzieć, że bardzo podoba mi się ich tajemniczy klimat.  A Wy, co o nich sądzicie?

*

Czy to jeszcze zdrowy pociąg czy już niezdrowa fascynacja?

Może to trochę naiwne z mojej strony, ale w dalszym ciągu chciałabym realizować się w modelingu. Kto wie, może w końcu mi się to uda. Jest też opcja, że prędzej się zestarzeję. Dlatego mocno trzymajcie za mnie kciuki żeby się udało!

*

A photoshoot in a magazine always seemed to me so… unreachable. Just like being a part of the fashion industry. Now I’m a bit more experienced and I know that it isn’t impossible. Yesterday I found out that one of my very first photoshoots was published in ELEGANT Magazine. I’m so happy I could die. That publication gave me a push I desperately needed to do something with my life and try one more time in modeling. Maybe this time it will work out. So… keep your fingers crossed! I’ll need a lot of support.

*

Ivy Garden dla ELEGANT Magazine

Projektant| Justyna Orłowska

Fotograf| Baźga

*

 

ivygarden2 ivygarden3 ivygarden4

Anna Hasiak
1 Comment
  • Maaribella

    Gratulacje. Przepiękna sesja, wspaniałe efekty ! Jesteś rewelacyjna ! ❤

    Październik 31, 2016 at 3:08 pm Odpowiedz

Leave a reply

CommentLuv badge

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.